134 310
90 491
30 125
100 887

ISLAND - AFA 140 VERDI kr 660.- (25)

Annonse nr: 4212255

SE BILDE

Alle mine auksjoner slutter på søndager. Jeg sender ut faktura på mandager. Alle mine "Ryddelot" kan inneholde både stemplede, postfriske og hengslede merker. Merker på albumsider leveres i poser uten ark. Hos meg har du full returrett i 14 dager uten diskusjon. Du betaler kr 25.- i porto opp til 50 gram. Ellers efter postens satser. Jeg sender objektene så snart jeg har fått betaling. Alle mine brev sendes som normal A-post på kjøpers regning og risiko. Dersom du vil ha Norgespakke opp til 5 kg med sporing og forsikring til kr 70.- må du gi beskjed om dette samme kveld som auksjonen slutter. For mine danske kunder har jeg konto i en dansk bank for problemfri betaling. Dersom du ellers lurer på noe, er det bare å ta kontakt.
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet06.11.2022 21:10:00
Sluttet13.11.2022 21:10:00
Solgt forkr 30,00
30

Annonse vist10 ganger
Annonse nr: 4212255
Høyeste Budgiver Soggeberget (11750)  Se budgivers karakterbok
Soggebergetkr 30,00 (Autobud)11.11.2022 08:34:10
pinsettkr 25,0011.11.2022 08:34:10
Soggebergetkr 10,0008.11.2022 09:22:41
Selger:  Horst

ProfilbildeNFVerifisert
Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (12082)