127 333
103 432
109 196
357 436

100 års jubileet for Posthorn

Annonse nr: 4205503
100 års jubileet for Posthorn

Postfrisk blokk samt FDC montert på ark.

Jeg betaler halve portoen, da jeg bruker eldre norske merker som porto.

Kjøper betaler halv porto, da jeg bruker eldre norske merker. Ved kjøp av flere objekter, sendes disse samlet, for å spare porto. Har paypal: [email protected] og VIPPS - 99208772.
Objektets tilstand
Deles 50/50
Utropspriskr 10,00
Startet10.11.2022 15:05:26
Sluttet17.11.2022 15:05:26

100 års jubileet for Posthorn
Annonse nr: 4205503
Høyeste Budgiver Andromeda (102)  Se budgivers karakterbok
Andromedakr 10,0017.11.2022 14:04:06
Selger:  sharilum1957

Medlem siden: 30.07.2010
Sted: Hosle
Karakterer (716)