133 689
89 425
23 927
77 191

Postkort st. KRISTIANIA 5.X.18

Annonse nr: 4198992
Postkort st. KRISTIANIA 5.X.18Postkort st. KRISTIANIA 5.X.18

Meget pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet Kristiania 5-10-1918.

Abel.

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
5
Startet16.10.2022 18:31:51
Sluttet26.10.2022 20:28:00
Solgt forkr 7,00
7

Annonse vist21 ganger
Annonse nr: 4198992
Høyeste Budgiver baronen50 (26757)  Se budgivers karakterbok
baronen50kr 7,00 (Autobud)17.10.2022 07:27:47
birgholkr 7,0017.10.2022 07:27:47
baronen50kr 5,0016.10.2022 20:43:25

Karakterer (15251)