2

LONDONUTGAVEN POSTFRISKE ** 4-BLOKKER

Annonse nr: 4197721

Fin og god kvalitet, sjå bilde.

Det gies full garanti for ektheit og kvalitet ut frå den beskrivelse som er gitt samt bilder og evt. tekst der. Er det gjort feil som kan lastast selgar er det full returrett.

Frakt/pakking etc. er "flat takst" kr.23,- med mindre anna er spesifisert.

Samsender så godt det let seg gjere.

Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
30
Startet25.03.2024 19:21:11
Sluttet07.04.2024 19:21:11
Annonse vist71 ganger
Annonse nr: 4197721
Selger:  Samlerboden

Medlem siden: 24.04.2003
Sted: Dimmelsvik
Karakterer
Samlerboden(23500)
100% positive tilbakemeldinger.