133 689
89 425
23 927
77 191

Domkirken, Vestskibet mod Høikoret (J. & Co.s Eft. C.J.

Annonse nr: 4197351
Domkirken, Vestskibet mod Høikoret (J. & Co.s Eft. C.J.Domkirken, Vestskibet mod Høikoret (J. & Co.s Eft. C.J.

Pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje/alderspreg/småknekk.

Stemplet Trondhjem 4-6-1910.

J. & Co,s Eftf. C. J. jr..

Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
15
Startet15.10.2022 20:19:59
Sluttet26.10.2022 19:28:00
Solgt forkr 17,00
17

Annonse vist12 ganger
Annonse nr: 4197351
Høyeste Budgiver baronen50 (26757)  Se budgivers karakterbok
baronen50kr 17,00 (Autobud)16.10.2022 16:04:13
birgholkr 17,0016.10.2022 16:04:13
baronen50kr 15,0016.10.2022 13:16:50

Karakterer (15251)