133 099
90 491
30 504
101 828

NK 1117 Norden Åkrehamn

Annonse nr: 4194453
NK 1117 Norden Åkrehamn

NK 1117 Norden 3,20 stemplet Åkrehamn (669)

NB: Se også mine merker med stedstempler under øvrige fylkeskategorier for "Prakt & Lux stempler"

Se mine tilbud med 90% RABATT! (Søk: 90% rabatt)

Nye områder med 90% rabatt: SOVJETUNIONEN

Fra før: Biler/kjøretøy, Blomster, Europa Cept og Europautgaver postfrisk, brev og FDC, Dyr, Fugler, Luftfart, Maleri, Musikk, Nobelprisvinnere postfrisk, FDC/brev, OL postfrisk, brev og FDC, Orkideer, Pavebesøk, Romfart, Røde Kors, Skip, Sopp, Sport, Tog, UPU, VM i fotball, WWF, Danmark, Acorene, Azerbaijan, Belgia, Bulgaria, Cuba, England, FN, Finland, Færøyene, Grønland, Hellas, Irland, Island, Italia, Jersey, Jugoslavia, Kazakstan, Kirgistan, Liechtenstein, Litauen, Luxembourg, Madeira, Monaco, Norge + Norge med lux- og praktstempler, Polen, Portugal, Romania, Russland, Sverige Tadzikistan, Tsjekkoslovakia, Turkmenistan, Tyskland.B.R.D., Berlin og D.D.R. og Deutsches Reich postfrisk, stemplet og brev/FDC m.v., Ungarn. Østerrike, Åland

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
5
Startet11.11.2022 17:20:31
Sluttet18.11.2022 17:20:31
5

Annonse vist11 ganger
NK 1117 Norden Åkrehamn
Annonse nr: 4194453
Høyeste Budgiver hehaver (3615)  Se budgivers karakterbok
hehaverkr 5,0018.11.2022 15:16:13
Selger:  Follo Frimerkehandel

ProfilbildeProVerifisert
Medlem siden: 19.03.2012
Sted: Oppegård
Karakterer (43962)