133 689
89 425
23 927
77 191

Maria har udvalgt... (Stenders) - Påskrevet Julehilsen

Annonse nr: 4192042
Maria har udvalgt... (Stenders) - Påskrevet JulehilsenMaria har udvalgt... (Stenders) - Påskrevet Julehilsen

Pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje/alderspreg.

Påskrevet Julehilsen - men ikke datert.

Stenders Forlag - u/nr.

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet13.10.2022 13:21:41
Sluttet21.10.2022 20:55:00
Solgt forkr 12,00
12

Annonse vist12 ganger
Annonse nr: 4192042
Høyeste Budgiver baronen50 (26757)  Se budgivers karakterbok
baronen50kr 12,00 (Autobud)15.10.2022 12:27:37
birgholkr 12,0015.10.2022 12:27:37
baronen50kr 10,0015.10.2022 00:27:42

Karakterer (15251)