133 651
89 425
23 927
77 152

Bergen - fra fjellveien (Normann 11130) - Pg. 1934

Annonse nr: 4191721
Bergen - fra fjellveien (Normann 11130) - Pg. 1934Bergen - fra fjellveien (Normann 11130) - Pg. 1934

Meget pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet Bergen 18-6-1934 og sendt til Tyskland.

Normann 11130.

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet13.10.2022 11:23:04
Sluttet21.10.2022 20:15:00

Annonse nr: 4191721
Høyeste Budgiver golden53 (6525)  Se budgivers karakterbok
golden53kr 10,0018.10.2022 17:50:51

Karakterer (15251)