133 689
89 425
23 927
77 191

Blomsterkort (M&B - Serie 2268) - St. LYSAKER 4-8-64

Annonse nr: 4187161
Blomsterkort (M&B - Serie 2268) - St. LYSAKER 4-8-64Blomsterkort (M&B - Serie 2268) - St. LYSAKER 4-8-64

Meget pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet Lysaker 4-8-1964.

Meissner & Buch, Lepzig Kunstler-Postkarten Serie 2268.

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
8
Startet10.10.2022 16:56:25
Sluttet20.10.2022 19:21:00
8

Annonse nr: 4187161
Høyeste Budgiver golden53 (6525)  Se budgivers karakterbok
golden53kr 8,0018.10.2022 17:51:33

Karakterer (15251)