127 278
103 433
109 204
357 451

Frimerkeåret 1943

Annonse nr: 4186721
Frimerkeåret 1943Frimerkeåret 1943

Frimerkeåret 1943

Postens samlemappe Frimerkeåret 1943. Postfriske merker.

Jeg tar halvporto da jeg bruker eldre norske merker.

Kjøper betaler halv porto, da jeg bruker eldre norske merker. Ved kjøp av flere objekter, sendes disse samlet, for å spare porto. Har paypal: [email protected] og VIPPS - 99208772.
Objektets tilstand
Deles 50/50
Utropspriskr 20,00
20
Startet31.10.2022 14:20:34
Sluttet07.11.2022 14:20:34
Solgt forkr 20,00
20

Annonse vist11 ganger
Frimerkeåret 1943
Annonse nr: 4186721
Høyeste Budgiver Andromeda (102)  Se budgivers karakterbok
Andromedakr 20,0007.11.2022 00:52:17
Selger:  sharilum1957

Medlem siden: 30.07.2010
Sted: Hosle
Karakterer (716)