126 905
103 540
111 570
363 082

Frimerkeåret 1939

Annonse nr: 4186715
Frimerkeåret 1939Frimerkeåret 1939

Frimerkeåret 1939

Postens samlemappe Frimerkeåret 1939. Postfriske merker.

Jeg tar halv porto da jeg bruker eldre norske merker.

Kjøper betaler halv porto, da jeg bruker eldre norske merker. Ved kjøp av flere objekter, sendes disse samlet, for å spare porto. Har paypal: [email protected] og VIPPS - 99208772.
Objektets tilstand
Deles 50/50
Utropspriskr 30,00
30
Startet31.10.2022 14:06:53
Sluttet07.11.2022 14:06:53
Solgt forkr 30,00
30

Annonse vist18 ganger
Frimerkeåret 1939
Annonse nr: 4186715
Høyeste Budgiver Andromeda (102)  Se budgivers karakterbok
Andromedakr 30,0007.11.2022 00:53:20
Selger:  sharilum1957

Medlem siden: 30.07.2010
Sted: Hosle
Karakterer (716)