133 957
90 485
29 956
100 574

ISLAND - AFA 156-63 (A-318)

Annonse nr: 4182061
ISLAND  -  AFA  156-63   (A-318)

SE BILDE

Alle mine auksjoner slutter på søndager. Jeg sender ut faktura på mandager. Alle mine "Ryddelot" kan inneholde både stemplede, postfriske og hengslede merker. Merker på albumsider leveres i poser uten ark. Hos meg har du full returrett i 14 dager uten diskusjon. Du betaler kr 25.- i porto opp til 50 gram. Ellers efter postens satser. Jeg sender objektene så snart jeg har fått betaling. Alle mine brev sendes som normal A-post på kjøpers regning og risiko. Dersom du vil ha Norgespakke opp til 5 kg med sporing og forsikring til kr 70.- må du gi beskjed om dette samme kveld som auksjonen slutter. For mine danske kunder har jeg konto i en dansk bank for problemfri betaling. Dersom du ellers lurer på noe, er det bare å ta kontakt.
Objektets tilstand
Utropspriskr 38,00
38
Startet16.10.2022 21:50:21
Sluttet23.10.2022 21:50:21
Solgt forkr 38,00
38

Annonse vist12 ganger
ISLAND - AFA 156-63 (A-318)
Annonse nr: 4182061
Høyeste Budgiver gunnm01 (15921)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 38,0017.10.2022 11:50:26
Selger:  Horst

ProfilbildeNFVerifisert
Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (12082)