133 688
89 425
23 927
77 180

ISLAND - AFA nr 21 (A-318)

Annonse nr: 4180020
ISLAND  -  AFA nr 21   (A-318)

SE BILDE

Alle mine auksjoner slutter på søndager. Jeg sender ut faktura på mandager. Alle mine "Ryddelot" kan inneholde både stemplede, postfriske og hengslede merker. Merker på albumsider leveres i poser uten ark. Hos meg har du full returrett i 14 dager uten diskusjon. Du betaler kr 25.- i porto opp til 50 gram. Ellers efter postens satser. Jeg sender objektene så snart jeg har fått betaling. Alle mine brev sendes som normal A-post på kjøpers regning og risiko. Dersom du vil ha Norgespakke opp til 5 kg med sporing og forsikring til kr 70.- må du gi beskjed om dette samme kveld som auksjonen slutter. For mine danske kunder har jeg konto i en dansk bank for problemfri betaling. Dersom du ellers lurer på noe, er det bare å ta kontakt.
Objektets tilstand
AuksjonstypeF
Salgspriskr 20,00
20
Startet06.10.2022 05:48:10
Sluttet23.10.2022 20:14:56
Solgt forkr 20,00
20

Annonse vist11 ganger
ISLAND - AFA nr 21 (A-318)
Annonse nr: 4180020
Høyeste Budgiver marmor01 (1150)  Se budgivers karakterbok
marmor01kr 20,0023.10.2022 20:14:56
Selger:  Horst

ProfilbildeNFVerifisert
Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (12082)