133 688
89 425
23 927
77 180

Grimstad (Normann 01-J-B-74) - Postgått 1999

Annonse nr: 4178553
Grimstad (Normann 01-J-B-74) - Postgått 1999Grimstad (Normann 01-J-B-74) - Postgått 1999

Pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje/småknekk samt en rift (ca 1 cm) noe til venstre for midten, nede.

Stemplet/postgått 1999.

Normann 01-J-B-74.

Objektets tilstand
AuksjonstypeO
Utropspriskr 1,00
Startet05.10.2022 11:37:51
Sluttet14.10.2022 20:54:00
Solgt forkr 52,00
52

Annonse vist27 ganger
Annonse nr: 4178553
Høyeste Budgiver olespeider (975)  Se budgivers karakterbok
olespeiderkr 52,0014.10.2022 20:18:30
libra07kr 50,00 (Autobud)14.10.2022 20:18:30
libra07kr 21,00 (Autobud)06.10.2022 20:10:40
birgholkr 19,0006.10.2022 20:10:40
libra07kr 15,00 (Autobud)06.10.2022 20:10:31
birgholkr 13,0006.10.2022 20:10:31
libra07kr 11,00 (Autobud)06.10.2022 20:10:22
birgholkr 9,0006.10.2022 20:10:22
libra07kr 7,0005.10.2022 22:51:01
olespeiderkr 5,00 (Autobud)05.10.2022 22:51:01
olespeiderkr 1,0005.10.2022 18:33:02

Karakterer (15251)