134 311
89 286
21 741
72 277

Oslo Havn med Rådhuset (Oppi 2291) - St. OSLO 15.4.53

Annonse nr: 4177107
Oslo Havn med Rådhuset (Oppi 2291) - St. OSLO 15.4.53Oslo Havn med Rådhuset (Oppi 2291) - St. OSLO 15.4.53

Pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje/småknekk samt lim/papirrester i alle hjørnene og på midten på baksiden.

Stemplet Oslo 15-4-1953.

Oppi 2291.

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
8
Startet04.10.2022 10:46:11
Sluttet14.10.2022 19:54:00

Annonse vist13 ganger
Annonse nr: 4177107
Høyeste Budgiver baronen50 (26757)  Se budgivers karakterbok
baronen50kr 10,00 (Autobud)05.10.2022 13:38:02
birgholkr 10,0005.10.2022 13:38:02
baronen50kr 8,0005.10.2022 13:34:17

Karakterer (15251)