135 441
89 973
27 767
93 408

DANMARK - ÅR 1999 (A-50)

Annonse nr: 4176903
DANMARK  -  ÅR 1999   (A-50)

SE BILDE

Alle mine auksjoner slutter på søndager. Jeg sender ut faktura på mandager. Alle mine "Ryddelot" kan inneholde både stemplede, postfriske og hengslede merker. Merker på albumsider leveres i poser uten ark. Hos meg har du full returrett i 14 dager uten diskusjon. Du betaler kr 25.- i porto opp til 50 gram. Ellers efter postens satser. Jeg sender objektene så snart jeg har fått betaling. Alle mine brev sendes som normal A-post på kjøpers regning og risiko. Dersom du vil ha Norgespakke opp til 5 kg med sporing og forsikring til kr 70.- må du gi beskjed om dette samme kveld som auksjonen slutter. For mine danske kunder har jeg konto i en dansk bank for problemfri betaling. Dersom du ellers lurer på noe, er det bare å ta kontakt.
Objektets tilstand
AuksjonstypeF
Salgspriskr 12,00
12
Startet04.10.2022 09:37:17
Sluttet05.10.2022 21:55:38
Solgt forkr 12,00
12

Annonse vist2 ganger
DANMARK - ÅR 1999 (A-50)
Annonse nr: 4176903
Høyeste Budgiver gunnm01 (15915)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 12,0005.10.2022 21:55:38
Selger:  Horst

ProfilbildeNFVerifisert
Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (12082)