134 450
90 491
30 008
100 701

Oslo Stortingsbygningen (Grako 01/1) St. OSLO 16-8-1966

Annonse nr: 4176541
Oslo Stortingsbygningen (Grako 01/1) St. OSLO 16-8-1966Oslo Stortingsbygningen (Grako 01/1) St. OSLO 16-8-1966

Pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje/småknekk.

Stemplet Oslo 16-8-1966.

Grako 01/1.

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
8
Startet03.10.2022 19:20:58
Sluttet13.10.2022 19:42:00

Annonse nr: 4176541
Høyeste Budgiver baronen50 (26901)  Se budgivers karakterbok
baronen50kr 10,00 (Autobud)09.10.2022 11:38:09
birgholkr 10,0009.10.2022 11:38:09
baronen50kr 8,0005.10.2022 13:39:08

Karakterer (15287)