134 311
89 286
21 741
72 277

Oslo. Grand Hotel (Mittet 2300/13) -St. OSLO 12-10-1965

Annonse nr: 4176540
Oslo. Grand Hotel (Mittet 2300/13) -St. OSLO 12-10-1965Oslo. Grand Hotel (Mittet 2300/13) -St. OSLO 12-10-1965

Pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje/småknekk.

Stemplet Oslo 12-10-1965.

Mittet 2300/13.

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
8
Startet03.10.2022 19:20:30
Sluttet13.10.2022 19:40:00

Annonse vist12 ganger
Annonse nr: 4176540
Høyeste Budgiver baronen50 (26757)  Se budgivers karakterbok
baronen50kr 10,00 (Autobud)09.10.2022 11:38:32
birgholkr 10,0009.10.2022 11:38:32
baronen50kr 8,0005.10.2022 13:39:39

Karakterer (15251)