132 863
90 489
30 720
102 119

Berget Kirunavaara - St. NARVIK 30 XII 07

Annonse nr: 4176254
Berget Kirunavaara - St. NARVIK 30 XII 07Berget Kirunavaara - St. NARVIK 30 XII 07

Pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje/alderspreg.

Stemplet Narvik 30-12-1907.

Förlag J. A. Norbergs Pappershandel, Kiruna.

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
20
Startet03.10.2022 16:25:11
Sluttet12.10.2022 20:40:00
Solgt forkr 20,00
20

Annonse vist10 ganger
Annonse nr: 4176254
Høyeste Budgiver Polarboms (1241)  Se budgivers karakterbok
Polarbomskr 20,0007.10.2022 10:53:09

Karakterer (15287)