132 647
78 794
245 894
793 480

Amerikabrev nr 3 til Washington (1902)

Annonse nr: 4172654
Amerikabrev  nr 3 til Washington (1902)Amerikabrev  nr 3 til Washington (1902)

Komplett brev til adressat (utflytter fra Gapø) i "norske" Poulsbo i staten Washington. Frankert med par NK 76 og stemplet HARSTAD 12 XII 02. Bak transittstempel NEW YORK "2 DEC 5 B "og svakt mottaksstempel Poulsbo.

Fraktvilkår: Samlet kjøp over kr 100,- innenfor en toukersperiode (ca.) sendes portofritt. For kjøp mellom 50,- og 99,- betales kr 10,-. For kjøp under kr 50,- betales Postens portosatser. Faktura sendes så fort som mulig hvis du ikke har flere bud inne. Forsendelse skjer snarest mulig etter innbetaling. Gi beskjed dersom du ønsker å utsette faktura ut over toukersperioden. Annen forsendelse enn A-post brevpost kan avtales særskilt. All forsendelse skjer på kjøpers risiko. (Ennå har jeg aldri opplevd at noe har kommet bort i Posten.) BETAL GJERNE MED VIPPS. Det er raskere enn girering til konto. (GiBud-malen opplyser bare om kontonummer.) MITT VIPPSNUMMER ER OPPGITT PÅ FAKTURAEN. Bildene vil som regel vise ev. feil og mangler ved objektene, noen ganger også svakheter som normalt ikke synes på objektene. I motsatt fall skal det være beskrevet. Hvis feil verken er lett synlige eller bestkrevet, er det naturligvis full returrett. Selger betaler da returfrakt etter overenskomst.
Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
15
Startet01.10.2022 21:22:03
Sluttet24.10.2022 20:26:00
Solgt forkr 17,00
17

Annonse vist16 ganger
Annonse nr: 4172654
Høyeste Budgiver stoneman norge (145)  Se budgivers karakterbok
stoneman norgekr 17,0005.10.2022 19:57:15
frithjoakr 15,0002.10.2022 13:52:56
Selger:  2trom6

Medlem siden: 13.12.2004
Sted: Alta
Karakterer (2085)