134 165
Auksjoner nå
90 372
Fastprisvarer
29 731
Salg i år
99 497
Bud i år

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Norge NK 193-96 - verdi 250 NOK

Annonse nr: 4168333
Norge NK 193-96 - verdi 250 NOK

 

Beskrivelse

Til nye kunder: forsendelse af et almindeligt brev koster 48 NOK.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
10
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter om
Startet30.09.2022 16:00:00         
Sluttet04.10.2022 22:27:00
Solgt forkr 44,00
44
  
Annonse vist14 ganger
Norge NK 193-96 - verdi 250 NOK
Annonse nr: 4168333
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver tem (10111)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
temkr 44,00 (Autobud)02.10.2022 23:39:56
terjedkr 42,0002.10.2022 23:39:56
temkr 37,00 (Autobud)02.10.2022 23:39:44
terjedkr 32,0002.10.2022 23:39:44
temkr 15,0002.10.2022 20:29:28
i-nkr 10,0001.10.2022 20:23:13
Selger:  fme1253
  
ProfilbildeVerifisert
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (24287)    
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
Det er helt gratis å opprette auksjoner på GiBud.no. Du betaler maksimalt 4% i provisjon ved oppnådd salg!