132 863
Auksjoner nå
90 489
Fastprisvarer
30 720
Salg i år
102 119
Bud i år

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Norge NK 11(*) - verdi 360 NOK

Annonse nr: 4168212
Norge NK 11(*) - verdi 360 NOK

 

Beskrivelse

Til nye kunder: forsendelse af et almindeligt brev koster 48 NOK.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Nytt i original embalasje
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
10
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter om
Startet30.09.2022 16:00:00         
Sluttet04.10.2022 22:18:00
Solgt forkr 43,00
43
  
Annonse vist14 ganger
Norge NK 11(*) - verdi 360 NOK
Annonse nr: 4168212
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver tem (10111)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
temkr 43,0004.10.2022 19:05:21
milletnokr 40,00 (Autobud)04.10.2022 19:05:21
milletnokr 38,00 (Autobud)02.10.2022 20:33:25
temkr 33,0002.10.2022 20:33:25
milletnokr 10,0030.09.2022 21:32:09
Selger:  fme1253
  
ProfilbildeVerifisert
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (24297)    
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
Det er helt gratis å opprette auksjoner på GiBud.no. Du betaler maksimalt 4% i provisjon ved oppnådd salg!