132 441
77 661
242 227
780 194

Lot med diverse mest komplette serier

Annonse nr: 4166041

Noe postfriske og noe templet. Mye 40-talls og bra KV – f.eks Nordkapp V kv 150 kr, Landshjelp I kv 180 kr og Nordraak kv 113 og mye mer

Objektets tilstand
kr 27,00
Utropspriskr 75,00
75
Startet27.09.2022 12:02:40
Sluttet04.10.2022 18:00:00
Annonse vist11 ganger
Annonse nr: 4166041
Selger:  ingbraat

Medlem siden: 11.07.2015
Sted: Skien
Karakterer (250)