131 637
77 668
236 968
762 449

God Jul (B. & Remen serie H 224) - St. OSLO 2012.51

Annonse nr: 4165585
God Jul (B. & Remen serie H 224) - St. OSLO 2012.51God Jul (B. & Remen serie H 224) - St. OSLO 2012.51

Meget pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet Oslo 20-12-1951.

Maskinstemplet OLYMPISKE VINTERLEKER OSLO, 14-25. FEBR. 1952.

Børrehaug & Remen serie H nr. 224.

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
20
Startet26.09.2022 22:33:43
Sluttet06.10.2022 19:29:00
Annonse nr: 4165585

Karakterer (15001)