133 099
90 491
30 504
101 828

KALDFARNES (Torsken kommune)

Annonse nr: 4164518
KALDFARNES (Torsken kommune)

NK T 13 stemplet KALDFARNES 12 V 38.

Fraktvilkår (for 2023): For kjøp innenfor en toukersperiode (forlengelse kan avtales): Samlet kjøp over kr 100,- sendes portofritt. For kjøp mellom 50,- og 99,- betales kr 10,-. For kjøp under kr 50,- betales Postens portosatser. Ved forsendelse til utlandet gjelder samme satser + utenlandstillegget. Normalt sendes faktura umiddelbart dersom du ikke har flere bud inne, og objektene sendes straks betaling er registrert. Det kan være lurt å sjekke innboksen på Din side, da det har hendt at systemet bare sender fakturaen dit. Annen forsendelse enn A-post/brevpost kan avtales særskilt. All forsendelse skjer på kjøpers risiko. (Jeg har ennå aldri opplevd at noe har kommet bort i Posten.) BETAL GJERNE MED VIPPS. Det er raskere enn girering til konto. MITT VIPPSNUMMER ER OPPGITT PÅ FAKTURAEN. PAYPAL KAN OGSÅ BRUKES. Bildene vil som regel vise ev. feil og mangler ved objektene, (noen ganger også svakheter som normalt ikke synes på objektene!). I motsatt fall skal det være beskrevet. Hvis feil verken er lett synlige eller beskrevet, er det naturligvis full returrett. Selger betaler da returfrakt etter overenskomst.
Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
5
Startet26.09.2022 13:03:59
Sluttet23.10.2022 20:04:00
5

Annonse vist10 ganger
KALDFARNES (Torsken kommune)
Annonse nr: 4164518
Høyeste Budgiver alffrank (4664)  Se budgivers karakterbok
alffrankkr 5,0026.09.2022 14:22:38
Selger:  2trom6

Medlem siden: 13.12.2004
Sted: Alta
Karakterer (2415)