132 608
78 794
245 894
793 487

Sandefjord Bads socitet-småkort-datert 5.11.1908

Annonse nr: 4163436
Sandefjord Bads socitet-småkort-datert 5.11.1908Sandefjord Bads socitet-småkort-datert 5.11.1908

Sandefjord Bads socitet-småkort-datert 5.11.1908. Eneberettiget Richard Olsen , Sandefjord. Poststemplet Vestbanens postexped den 6.11.1908. Meget flott kort. Topp kvalitet. Legg merke til at den delen av Hystadveien vi ser på bildet da hadde bare 2 hus.

Jeg beregner porto og sender som vanlig post. Porto betales av kjøper etter postens satser + 3 kr til konvolutt. Jeg tar ikke ansvar for objekter som blir skadet eller borte under postgangen.
Objektets tilstand
kr 22,00
Utropspriskr 80,00
80

Slutter11.12.2022 16:05:29

Selger:  kolonn

Medlem siden: 07.07.2015
Sted: Sandefjord
Karakterer (710)