134 680
90 123
28 641
95 597

NK: 1932-35 - Byjubiléer 2016 **

Annonse nr: 4161686

Postfriske. Arkivbilde.

Full returerett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte prikker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Forskuddsbetaling til Norsk bankkonto innen 10 dager etter mottatt faktura. Fraktomk.: NOK 45,-opp til 100g (DKK 33,-), opp til 250g NOK 90,- (DKK 66,-).

Ved tilslag over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling kan avtales, opp til 1 måned.

Objektets tilstand
Utropspriskr 45,00
45
Startet15.11.2022 21:21:35
Sluttet23.11.2022 21:21:35
Solgt forkr 45,00
45

Annonse vist14 ganger
Annonse nr: 4161686
Høyeste Budgiver Numizmatiker (19524)  Se budgivers karakterbok
Numizmatikerkr 45,0017.11.2022 18:11:02
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (27212)