2

Danmark Avisporto AFA 11-20 - verdi 2.170 NOK

Annonse nr: 4159905

Til nye kunder: forsendelse af et almindeligt brev koster 48 NOK.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.

Som udgangspunkt vil jeg samle dine køb for 4 uger ad gangen . Jeg vil sende statusopgørelse hver tirsdag du har købt noget. For kunder hvor statusopgørelsen viser et beløbet over 1000 NOK sender jeg faktura samtidig. For andre kunder sendes faktura efter de 4 uger. Hvis du ønsker vundne merker og faktura tidligere må du sende en mail. Forsendelsesomkostningerne for et normalt brev på maks. 100 gram er 48 NOK. For storbreve over 250 gram 150 NOK og for R-brev 205. Disse priser en med nuværende valutakurser, så der kan ske ændringer.
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet23.09.2022 18:00:00
Sluttet27.09.2022 22:16:00
Annonse vist59 ganger
Annonse nr: 4159905

ProfilbildeVerifisert
Karakterer (27239)