Uoffisiell. LTD. MØRK BLÅ VINYL
Label: NEMS – NEL 6003
Format: Vinyl, LP, Album, Reissue,
Country: Europe
Released: 2015
Genre: Rock
Style: Hard Rock, Heavy Metal
Kvalitet Vinyl: NY
Kvalitet Cover: NY
Postens satser på brev og pakkepost, kommer i tillegg.
VINYLGRADERING
MINT = STRØKEN Som ny, uten synlige eller hørbare defekter.
Dette bruker jeg kun om plater som er forseglet, eller aldri har vært spilt.
NM - Near Mint:
Særdeles pent brukt plate og cover som fremstår som ny på alle vis!
EX = EXELLENT:
PENT BRUKT. Bør se og høres bra ut, men kan ha småriper/småknitter i partier,
Coveret kan ha småslitasje..
VG = VERY GOOD:
GODT BRUKT Noe slitt, men fullt spillbar, knitter og knepp forekommer.
Coveret har bretter, rift og annen slitasje..
GD = GOOD:
Mishandlet plate. Her begynner støyen å bli sjenerende.
Masse knitring, og plata kan hoppe, men IKKE HAKK!
Coveret er ikke pent og kan ha skriblerier og mangler..
Bruker også +/-