131 373
77 637
243 918
786 362

ISLAND **Afa 875 Feiring av nasjonaldagen 1998

Annonse nr: 4150909

Datoen er 17.juni. Postfrisk. Se bilde. Katalogverdi dkr 10

Fraktkostnader: Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser. Solgte objekter sendes ordinært som vanlig brev, og på kjøpers risiko. De som ønsker rekommandert sending bes si fra snarest etter auksjonsavslutning, og Postens gebyr for rekommandert post blir da belastet kjøper. - Garanti: Returrett hvis kjøper oppdager feil som ikke framgår av beskrivelse eller bilde. - Objektets tilstand: Se beskrivelse - Betaling: Forskuddsbetaling til norsk bankkonto eller Vipps
Objektets tilstand
Utropspriskr 3,00
3
Startet17.09.2022 17:10:38
Sluttet01.10.2022 15:31:01
Annonse nr: 4150909
Selger:  TotenPhil

ProVerifisert
Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (11066)