132 070
77 641
243 977
786 456

ISLAND **Afa 646 Alke, 1986

Annonse nr: 4150880
ISLAND **Afa 646 Alke, 1986

Postfrisk. Se bilde. Katalogverdi dkr 8

Fraktkostnader: Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser. Solgte objekter sendes ordinært som vanlig brev, og på kjøpers risiko. De som ønsker rekommandert sending bes si fra snarest etter auksjonsavslutning, og Postens gebyr for rekommandert post blir da belastet kjøper. - Garanti: Returrett hvis kjøper oppdager feil som ikke framgår av beskrivelse eller bilde. - Objektets tilstand: Se beskrivelse - Betaling: Forskuddsbetaling til norsk bankkonto eller Vipps
Objektets tilstand
Utropspriskr 2,00
2
Startet17.09.2022 17:10:38
Sluttet01.10.2022 15:31:01
Solgt forkr 2,00
2

Annonse vist2 ganger
ISLAND **Afa 646 Alke, 1986
Annonse nr: 4150880
Høyeste Budgiver Essi63 (11198)  Se budgivers karakterbok
Essi63kr 2,0029.09.2022 21:54:55
Selger:  TotenPhil

ProVerifisert
Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (11067)