132 616
Auksjoner nå
78 794
Fastprisvarer
245 886
Salg i år
793 402
Bud i år

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Tyske Rike MI W 41

Annonse nr: 4146469
Tyske Rike MI W 41

 

Beskrivelse

Til nye kunder: forsendelse af et almindeligt brev koster 48 NOK.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
10
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter om
Startet16.09.2022 18:00:00         
Sluttet20.09.2022 22:02:00
Solgt forkr 42,00
42
  
Annonse vist13 ganger
Tyske Rike MI W 41
Annonse nr: 4146469
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Elvely (7115)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Elvelykr 42,0020.09.2022 20:40:55
la2likr 37,00 (Autobud)20.09.2022 20:40:21
Elvelykr 35,0020.09.2022 20:40:21
la2likr 30,00 (Autobud)20.09.2022 20:40:07
Elvelykr 25,0020.09.2022 20:40:07
la2likr 20,0018.09.2022 17:55:34
Soggebergetkr 15,00 (Autobud)17.09.2022 23:48:11
domenicuskr 15,0017.09.2022 23:48:11
Soggebergetkr 10,0017.09.2022 13:09:25
Selger:  fme1253
  
ProfilbildeVerifisert
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (23680)    
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
Det er helt gratis å opprette auksjoner på GiBud.no. Du betaler maksimalt 4% i provisjon ved oppnådd salg!