134 653
90 123
28 645
95 618

Finland Afa: 1052-57 - Postvesenets historie **

Annonse nr: 4141749

Postfriskt hefte. Arkivbilde.

Full returerett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse.

Det kan være enkelte prikker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Forskuddsbetaling til Norsk bankkonto innen 10 dager etter mottatt faktura. Fraktomk.: NOK 45,-opp til 100g (DKK 33,-), opp til 250g NOK 90,- (DKK 66,-).

Ved tilslag over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet15.11.2022 23:05:31
Sluttet23.11.2022 23:05:31

Annonse vist15 ganger
Annonse nr: 4141749
Høyeste Budgiver Numizmatiker (19524)  Se budgivers karakterbok
Numizmatikerkr 10,0017.11.2022 18:20:25
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (27212)