132 742
78 793
245 853
793 306

God Jul (Mittet 5602) - St. STAVANGER 20.12.58

Annonse nr: 4138430
God Jul (Mittet 5602) - St. STAVANGER 20.12.58God Jul (Mittet 5602) - St. STAVANGER 20.12.58

Pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje/småknekk samt noe gjennomslag av stempelsverte.

Stemplet Stavanger 20-12-1958.

Mittet 5602.

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet10.09.2022 17:59:28
Sluttet20.09.2022 20:51:00

Annonse vist11 ganger
Annonse nr: 4138430
Høyeste Budgiver Nure (10071)  Se budgivers karakterbok
Nurekr 10,0010.09.2022 22:15:20

Karakterer (15053)