132 616
78 794
245 886
793 402

Coucheron - God Jul (Oppi 7253/28) - Pg. 1967

Annonse nr: 4138419
Coucheron - God Jul (Oppi 7253/28) - Pg. 1967Coucheron - God Jul (Oppi 7253/28) - Pg. 1967

Meget pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet Stavanger 22-12-1967.

Oppi 7253/28.

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
20
Startet10.09.2022 17:43:55
Sluttet20.09.2022 20:41:00
Solgt forkr 38,00
38

Annonse vist32 ganger
Annonse nr: 4138419
Høyeste Budgiver qxdonna (3543)  Se budgivers karakterbok
qxdonnakr 38,0020.09.2022 19:49:30
SKKkr 35,0014.09.2022 10:24:01
qxdonnakr 32,00 (Autobud)14.09.2022 10:24:01
qxdonnakr 24,00 (Autobud)10.09.2022 21:17:58
birgholkr 22,0010.09.2022 21:17:58
qxdonnakr 20,0010.09.2022 21:15:55

Karakterer (15053)