131 400
77 753
242 806
782 957

Nora Axe - God Jul (Mittet 5906) - St. STOKKE 22.12.59

Annonse nr: 4138394
Nora Axe - God Jul (Mittet 5906) - St. STOKKE 22.12.59Nora Axe - God Jul (Mittet 5906) - St. STOKKE 22.12.59

Meget pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet Stokke 22-12-1959.

Mittet 5902.

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
20
Startet10.09.2022 17:02:29
Sluttet20.09.2022 20:33:00
Solgt forkr 20,00
20

Annonse vist11 ganger
Annonse nr: 4138394
Høyeste Budgiver qxdonna (3534)  Se budgivers karakterbok
qxdonnakr 20,0010.09.2022 21:19:52

Karakterer (15037)