132 192
77 810
242 678
782 695

God Jul (A.s Kortforlaget Nr. 6065) - Pg. 1961

Annonse nr: 4138205
God Jul (A.s Kortforlaget Nr. 6065) - Pg. 1961God Jul (A.s Kortforlaget Nr. 6065) - Pg. 1961

Meget pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet Stavanger 20-12-1961.

A.s Kortforlaget Nr. 6065.

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
8
Startet10.09.2022 14:50:42
Sluttet20.09.2022 20:15:00
8

Annonse nr: 4138205
Høyeste Budgiver Nure (10052)  Se budgivers karakterbok
Nurekr 8,0010.09.2022 22:16:25

Karakterer (15037)