132 616
78 794
245 886
793 402

God Jul (A.s Kortforlaget Nr. 6047) - Pg. 1960

Annonse nr: 4138191
God Jul (A.s Kortforlaget Nr. 6047) - Pg. 1960God Jul (A.s Kortforlaget Nr. 6047) - Pg. 1960

Pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje, flekker samt endel bøy/knekk flere steder.

Stemplet Kristiansand S. 23-12-1960.

A.s Kortforlaget Nr. 6047.

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
5
Startet10.09.2022 14:45:39
Sluttet20.09.2022 20:13:00
5

Annonse nr: 4138191
Høyeste Budgiver Nure (10071)  Se budgivers karakterbok
Nurekr 5,0010.09.2022 22:16:45

Karakterer (15053)