132 207
78 053
238 694
767 789

NK 160. POSTFRISK** (80,-)

Annonse nr: 4137332
NK 160. POSTFRISK**    (80,-)

PEN NORMALKVALITET.

Objektets tilstand
kr 22,00
Utropspriskr 1,00
Startet09.09.2022 13:43:15
Sluttet25.09.2022 20:02:00
Solgt forkr 11,00
11

Annonse vist10 ganger
NK 160. POSTFRISK** (80,-)
Annonse nr: 4137332
Høyeste Budgiver Carl471212 (9)  Se budgivers karakterbok
Carl471212kr 11,0025.09.2022 17:44:16
oeiholmekr 10,00 (Autobud)25.09.2022 17:44:16
oeiholmekr 7,0025.09.2022 14:45:11
arnetechkr 5,00 (Autobud)13.09.2022 18:23:48
Blafjellakr 4,0013.09.2022 18:23:48
arnetechkr 1,0011.09.2022 07:33:09

Karakterer (25870)