132 742
78 793
245 853
793 306

NK 159. POSTFRISK** (200,-)

Annonse nr: 4137327
NK 159. POSTFRISK**    (200,-)

PEN NORMALKVALITET.

Objektets tilstand
kr 22,00
Utropspriskr 1,00
Startet09.09.2022 13:41:13
Sluttet25.09.2022 20:02:00
Solgt forkr 28,00
28

Annonse vist16 ganger
NK 159. POSTFRISK** (200,-)
Annonse nr: 4137327
Høyeste Budgiver Carl471212 (9)  Se budgivers karakterbok
Carl471212kr 28,0025.09.2022 17:44:34
oeiholmekr 25,00 (Autobud)25.09.2022 17:44:34
oeiholmekr 21,0025.09.2022 14:45:35
Rottkr 19,00 (Autobud)25.09.2022 14:45:35
Rottkr 17,0017.09.2022 08:53:59
Soggebergetkr 15,00 (Autobud)17.09.2022 08:53:59
Soggebergetkr 13,0016.09.2022 09:03:14
arnetechkr 12,00 (Autobud)16.09.2022 09:03:14
arnetechkr 9,0011.09.2022 07:33:26
Rottkr 7,00 (Autobud)11.09.2022 07:33:26
Rottkr 1,0010.09.2022 20:52:01

Karakterer (26079)