131 126
77 669
243 368
783 923

##ROMANIA 1984 P.fr. M/A - OL MEDAL WINNERS##

Annonse nr: 4132834

Pent, Postfriskt Miniark fra Romania. Lykke til!!

PS. Serienummeret på miniarket du mottar kan avvike fra bildet på auksjonen, men er i samme pene Postfriske kvalitet!

Objektets tilstand
Utropspriskr 22,00
22
Startet13.09.2022 01:05:19
Sluttet14.09.2022 23:15:09
Solgt forkr 23,00
23

Annonse nr: 4132834
Høyeste Budgiver kortoggodt66 (5203)  Se budgivers karakterbok
kortoggodt66kr 23,00 Kjøp nå14.09.2022 23:15:09

Karakterer (18983)