134 672
90 123
28 666
96 222

SVERIGE - AFA 1344-47 (653)

Annonse nr: 4121621
SVERIGE  -  AFA  1344-47    (653)

SE BILDE

Alle mine auksjoner slutter på søndager. Jeg sender ut faktura på mandager. Alle mine "Ryddelot" kan inneholde både stemplede, postfriske og hengslede merker. Merker på albumsider leveres i poser uten ark. Hos meg har du full returrett i 14 dager uten diskusjon. Du betaler kr 25.- i porto opp til 50 gram. Ellers efter postens satser. Jeg sender objektene så snart jeg har fått betaling. Alle mine brev sendes som normal A-post på kjøpers regning og risiko. Dersom du vil ha Norgespakke opp til 5 kg med sporing og forsikring til kr 70.- må du gi beskjed om dette samme kveld som auksjonen slutter. For mine danske kunder har jeg konto i en dansk bank for problemfri betaling. Dersom du ellers lurer på noe, er det bare å ta kontakt.
Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
5
Startet02.10.2022 20:07:17
Sluttet09.10.2022 20:07:17
5

Annonse vist11 ganger
SVERIGE - AFA 1344-47 (653)
Annonse nr: 4121621
Høyeste Budgiver gunnm01 (15916)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 5,0005.10.2022 21:46:56
Selger:  Horst

ProfilbildeNFVerifisert
Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (12082)