135 633
89 974
27 775
93 482

DANMARK - AFA 48 ,xx, (608)

Annonse nr: 4119202
DANMARK  -  AFA 48   ,xx,   (608)

SE BILDE

Alle mine auksjoner slutter på søndager. Jeg sender ut faktura på mandager. Alle mine "Ryddelot" kan inneholde både stemplede, postfriske og hengslede merker. Merker på albumsider leveres i poser uten ark. Hos meg har du full returrett i 14 dager uten diskusjon. Du betaler kr 25.- i porto opp til 50 gram. Ellers efter postens satser. Jeg sender objektene så snart jeg har fått betaling. Alle mine brev sendes som normal A-post på kjøpers regning og risiko. Dersom du vil ha Norgespakke opp til 5 kg med sporing og forsikring til kr 70.- må du gi beskjed om dette samme kveld som auksjonen slutter. For mine danske kunder har jeg konto i en dansk bank for problemfri betaling. Dersom du ellers lurer på noe, er det bare å ta kontakt.
Objektets tilstand
Utropspriskr 40,00
40
Startet02.10.2022 20:53:28
Sluttet09.10.2022 20:53:28
Solgt forkr 40,00
40

Annonse vist11 ganger
DANMARK - AFA 48 ,xx, (608)
Annonse nr: 4119202
Høyeste Budgiver gunnm01 (15915)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 40,0005.10.2022 21:46:31
Selger:  Horst

ProfilbildeNFVerifisert
Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (12082)