131 386
77 833
242 605
782 475

AFA : 74. " Goethe" , Mini-Ark, (1949)** AFA : 1800,-

Annonse nr: 4118796
AFA : 74.

Tyskland /DDR.

Postfrisk.

Mini-Ark.

AFA katalog pris : 1800,-

Se bilde

Objektets tilstand
Utropspriskr 150,00
150
Startet29.08.2022 00:29:20
Sluttet05.09.2022 00:24:00
Solgt forkr 170,00
170

Annonse vist54 ganger
Referanse nr/#Album # 26 - 16
Annonse nr: 4118796
Høyeste Budgiver skaane (209)  Se budgivers karakterbok
skaanekr 170,0004.09.2022 20:06:15
NORSTAMPSkr 150,0029.08.2022 08:57:25

Karakterer (5345)