133 621
78 744
246 394
795 336

DDR på innstikkskort. **

Annonse nr: 4118460
DDR på innstikkskort. **

Tyskland /DDR.

Postfrisk.

Se bilde.

Objektets tilstand
Utropspriskr 35,00
35
Startet28.08.2022 21:14:37
Sluttet04.09.2022 21:12:00
Solgt forkr 35,00
35

Annonse vist44 ganger
Referanse nr/#Album # 26 - 3
DDR på innstikkskort. **
Annonse nr: 4118460
Høyeste Budgiver NORSTAMPS (13056)  Se budgivers karakterbok
NORSTAMPSkr 35,0028.08.2022 23:16:12

Karakterer (5419)