132 742
78 793
245 853
793 306

Kvavik Camping - Lyngdal (S. Knutsen - 4456) - Pg. 1978

Annonse nr: 4118262
Kvavik Camping - Lyngdal (S. Knutsen - 4456) - Pg. 1978Kvavik Camping - Lyngdal (S. Knutsen - 4456) - Pg. 1978

Meget pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje/småknekk.

Stemplet 4580 Lyngdal 15-7-1978 - men frimerke fjernet.

Foto og enerett: Fotograf Sigurd Knutsen M.N.F.F. - 4456.

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
20
Startet28.08.2022 19:50:31
Sluttet08.09.2022 20:19:00
Solgt forkr 20,00
20

Annonse vist10 ganger
Annonse nr: 4118262
Høyeste Budgiver Langbein2015 (572)  Se budgivers karakterbok
Langbein2015kr 20,0005.09.2022 22:47:16

Karakterer (15053)