132 430
Auksjoner nå
78 694
Fastprisvarer
245 022
Salg i år
790 481
Bud i år

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

DDR kontrollabel MI 12-15**

Annonse nr: 4113938
DDR kontrollabel MI 12-15**

 

Beskrivelse

Til nye kunder: forsendelse af et almindeligt brev koster 48 NOK.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Nytt i original embalasje
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
10
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter om
Startet26.08.2022 20:00:00         
Sluttet30.08.2022 22:20:00
Solgt forkr 25,00
25
  
Annonse vist12 ganger
DDR kontrollabel MI 12-15**
Annonse nr: 4113938
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver VAMPIRE (23161)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
VAMPIREkr 25,0030.08.2022 22:14:27
Oleb53kr 24,00 (Autobud)30.08.2022 22:14:27
Oleb53kr 20,0030.08.2022 22:12:47
VAMPIREkr 15,00 (Autobud)30.08.2022 22:12:47
VAMPIREkr 10,0030.08.2022 21:53:53
Selger:  fme1253
  
ProfilbildeVerifisert
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (23679)    
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
Det er helt gratis å opprette auksjoner på GiBud.no. Du betaler maksimalt 4% i provisjon ved oppnådd salg!