131 149
Auksjoner nå
77 652
Fastprisvarer
243 375
Salg i år
783 991
Bud i år

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Østerrike AFA 381 - verdi 130 NOK

Annonse nr: 4113171
Østerrike AFA 381 - verdi 130 NOK

 

Beskrivelse

Til nye kunder: forsendelse af et almindeligt brev koster 48 NOK.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 8,00  
8
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter om
Startet26.08.2022 20:00:00         
Sluttet30.08.2022 22:09:00
Solgt forkr 43,00
43
  
Annonse vist6 ganger
Østerrike AFA 381 - verdi 130 NOK
Annonse nr: 4113171
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver VAMPIRE (23161)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
VAMPIREkr 43,0030.08.2022 22:03:13
makkr 39,00 (Autobud)30.08.2022 22:03:13
makkr 38,0030.08.2022 22:00:18
VAMPIREkr 33,00 (Autobud)30.08.2022 22:00:18
VAMPIREkr 28,0030.08.2022 21:47:18
makkr 23,00 (Autobud)30.08.2022 21:47:18
makkr 13,0028.08.2022 11:35:54
Soggebergetkr 8,0027.08.2022 09:38:13
Selger:  fme1253
  
ProfilbildeVerifisert
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (23679)    
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
Det er helt gratis å opprette auksjoner på GiBud.no. Du betaler maksimalt 4% i provisjon ved oppnådd salg!