133 403
Auksjoner nå
78 827
Fastprisvarer
245 999
Salg i år
793 917
Bud i år

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Frankrike kolonier AFA 40-41 - verdi 260 NOK

Annonse nr: 4113099
Frankrike kolonier AFA 40-41 - verdi 260 NOK

 

Beskrivelse

Til nye kunder: forsendelse af et almindeligt brev koster 48 NOK.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
10
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter om
Startet26.08.2022 20:00:00         
Sluttet30.08.2022 22:01:00
Solgt forkr 35,00
35
  
Annonse vist4 ganger
Frankrike kolonier AFA 40-41 - verdi 260 NOK
Annonse nr: 4113099
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver VAMPIRE (23161)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
VAMPIREkr 35,00 (Autobud)30.08.2022 21:49:05
makkr 30,0030.08.2022 21:49:05
VAMPIREkr 25,0030.08.2022 21:42:04
makkr 23,00 (Autobud)30.08.2022 21:42:04
makkr 20,0028.08.2022 10:53:28
Soggebergetkr 15,00 (Autobud)28.08.2022 10:53:28
Soggebergetkr 10,0027.08.2022 09:52:07
Selger:  fme1253
  
ProfilbildeVerifisert
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (23680)    
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
Det er helt gratis å opprette auksjoner på GiBud.no. Du betaler maksimalt 4% i provisjon ved oppnådd salg!