135 589
89 974
27 853
93 745

82. **. Postfrisk 35 øre med høyre arkrand. Sentrert hj.1.

Annonse nr: 4103500

219727 82. **. Postfrisk 35 øre med høyre arkrand. Sentrert hj.1.

Objektets tilstand
Salgspriskr 150,00
150
Annonse vist22 ganger
Referanse nr/#norstamps-shop
Annonse nr: 4103500
Selger:  NORSTAMPS

Medlem siden: 18.04.1999
Karakterer (13645)
Meld deg på Norstamps nyhetsbrev her!